genisXL_pl
Średnia ocena 4,93 / 5
4.93/5
✅ 749. 281 Wyświetlenia

GeniusXL - Profesjonalne żelazko bezprzewodowe

Profesjonalne żelazko bezprzewodowe, które pozwala na prasowanie nawet w pionie.

0 Zł

RABAT -50 %

0 Zł

DOSTĘPNOŚĆ W MAGAZYNIE
22/100 DOSTĘPNE

JAK TO DZIAŁA?

NAJWYGODNIEJSZE ŻELAZKO NA RYNKU

Genius XL to nowe żelazko bezprzewodowe, które pozwala prasować ubrania w dowolnym miejscu w domu, bez konieczności dbania o gniazdku i nieporęcznych przewodach, zarówno na płasko, jak i w pionie.

Zaprojektowane zostało z myślą o profesjonalnych rezultatach, a jego ceramiczna płyta z wieloma otworami zapewnia wysoką gładkość i równomierne rozprowadzanie ciepła, umożliwiając idealne prasowanie nawet najmniejszych detali ubrań za jednym pociągnięciem.

Jego kompaktowy i lekki projekt ułatwia ruchy, dzięki czemu unikniesz zmęczenia i bólu w rękach, ramionach, barkach oraz plecach.

Z Genius XL prasowanie ubrań staje się łatwe i szybkie.

CECHY

 • Prasowanie na sucho i z użyciem pary
 • Płyta ceramiczna
 • Pokrętło kontrolne temperatury
 • Uderzenie pary 135g
 • Funkcja rozpylania
 • Pokrętło kontrolne pary
 • Pojemność zbiornika 320ml
 • Czas ładowania: 60 minut
 • Czas pracy baterii: do 10 godzin
 • Waga żelazka: 1,3kg
 • Długość przewodu: 2m

NA ZAWSZE POŻEGNAJ SIĘ Z KABLAMI

Zapomnij na zawsze o tych ciężkich i irytujących kablach, które zmuszają Cię do śmiertelnych skoków, by znaleźć odpowiednią pozycję do prasowania. To żelazko jest wyposażone w praktyczną stację ładowania, wystarczy je tam położyć i będzie się ładowało samo.

DELIKATNE I OSTROŻNE PRASOWANIE

Jego ceramiczna płyta pozwala delikatnie prasować wszystkie Twoje ubrania, sprawiając, że są one miękkie i jedwabiste w dotyku.

2 ŻELAZKA W 1

Wreszcie będziesz mógł/mogła prasować wszystkie swoje ubrania zarówno tradycyjnie, jak i wertykalnie, co jest idealne, gdy się śpieszysz.

PRASUJE KAŻDY RODZAJ TKANINY

Jego rozmiar XL pozwala szybko i łatwo prasować każdy rodzaj materiału, od najbardziej wytrzymałego po najdelikatniejszy.

PROFESJONALNA CERAMICZNA PŁYTA XXL

MOCNE UDERZENIE PARY 135G

OSIĄGA MAKSYMALNĄ TEMPERATURĘ W 30 SEKUND

POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA 320 ML

NIE PRZEGAP TEJ OGRANICZONEJ CZASOWO OFERTY

Zamów już teraz GeniusXL – Profesjonalne żelazko bezprzewodowe w wyjątkowej, obniżonej cenie.

0 Zł

zamiast 0 Zł

41.739 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Średnia ocena 4,93 / 5
4.93/5
5
4
3
2
1
Katarzyna F.
5/5

Podobała mi się idea dużej płyty, ale nie sądziłam, że będzie ona aż tak wygodna. Jest bardzo lekka, a, brak kabli sprawia, że prasowanie jest bardziej płynne i zajmuje mniej czasu. Dodatkowo fakt, że można szybko prasować w pionie sprawia, że nawet mój mąż, który nie umie prasować, może wygładzić zagniecenia swoich koszul przed wyjściem do pracy.

Anna r.
5/5

Po przeszukaniu różnych stron internetowych i recenzji w czasopismach dla konsumentów, zdecydowałam się na to żelazko. Płytka dobrze ślizga się po ubraniach, para jest wytrzymała, a jej mocny wydech jest bardzo potężny. Osobiście nie zauważyłam uciekającej wody, ani przy normalnej parze, ani przy mocnym wydechu pary. Gorąco polecam ten produkt.

Krzysztof C.
5/5

Żelazko przybyło bardzo punktualnie i od razu zostało przetestowane. Jest wystarczająco lekkie i gładkie, a do tego ładnie wygląda, choć estetyka nie ma zbyt dużego znaczenia w przypadku żelazka. Wlewanie wody nie sprawia trudności, a rozgrzewa się ona w kilka sekund. Para, którą produkuje, nie jest wyjątkowa nawet przy maksymalnej mocy, ale to produkt ekonomiczny, więc nie można oczekiwać więcej. Na razie nie zauważyłem żadnych wycieków wody, zobaczymy, co dalej.

NIE PRZEGAP TEJ WYJĄTKOWEJ OFERTY!

Zamów już teraz GeniusXL – Profesjonalne żelazko bezprzewodowe w wyjątkowo obniżonej cenie tylko 0 Zł (zamiast 0 Zł).