ROBOT PRO-pl
Średnia ocena 4,93 / 5
4.93/5
✅ 749. 281 Wyświetlenia

ROBOT PRO - Nienaganne sprzątanie bez wysiłku i stresu! [Mod. 2023]

Robot, który sprząta dom, kiedy Ty odpoczywasz.

0 Zł

RABAT -50 %

0 Zł

DOSTĘPNOŚĆ W MAGAZYNIE
19/750 DOSTĘPNE
inteligentny

Ten produkt w mechanizm wykrywania ruchu, który umożliwia omijanie przeszkód.

mocny

System odkurzający jest tak mocny, że jest w stanie zasysać wiele śmieci i zanieczyszczeń (w tym papier i plastik).

Kompaktowy design

Jego konstrukcja i struktura zostały zaprojektowane tak, aby mógł łatwo czyścić przestrzenie pod meblami i sofami.

JAK TO DZIAŁA?

Innowacyjny robot, który samodzielnie sprząta Twój dom!

Potrafi jednocześnie wykonywać 5 różnych funkcji: zamiatać, odkurzać, zbierać zanieczyszczenia, dezynfekować promieniami UV i poprawiać powietrze w domu. Dzięki 9-godzinn emu czasowi baterii  jest w stanie doskonale posprzątać każdy kąt domu. Dzięki temu użytkownicy mogą oszczędzać czasu i energii na sprzątanie, a co ważniejsze, oszczędzać pieniądze na niepotrzebnych wydatkach na środki czystości szkodliwe dla środowiska.

Dzięki swojej mocy usuwa najbardziej uporczywe zanieczyszczenia!

Całkowicie autonomiczny i programowalny: po włączeniu będzie działać samodzielnie, niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajduje.

Oszczędza cenny czas: Dzięki Robot Pro nie musisz wykonywać powtarzalnych i częstych , czynności sprzątania – już po jednym naciśnięciu przycisku możesz cieszyć się swoim czasem wolnym!

Dzięki zaawansowanej technologii i niewielkim rozmiarom znajdzie trasę i dotrze do najbardziej ukrytych miejsc w Twoim domu, na przykład pod łóżk czy meble.

Specjalistyczne szczotki umożliwiają odkurzanie, czyszczenie i mycie każdej podłogi, płytek, parkietu, a nawet dywanów.

Dodatkowo zużywa o 57% mniej energii niż tradycyjny odkurzacz.

Kompaktowy design:

Robot Pro ma niezwykle płaską konstrukcję, która pozwala na czyszczenie pod meblami i sofami. o minimalnych wymiarach: 26×6,5 cm.

WYSOKA MOC ODKURZANIA:

Jego sekret tkwi w mocnym odkurzaczu, który zasysa wszelkie śmieci na swojej drodze.

OBROTOWA GŁOWICA ZE SZCZOTKĄ:

Skutecznie czyści używając różnych, dostosowanych do sytuacji szczotek.

AKUMULATOR DO PONOWNEGO ŁADOWANIA:

Urządzenie można ładować za pomocą kabla USB i, jest kompatybilne z każdym  portem oraz kablem USB Posiada wbudowaną baterię o długiej żywotności.

POJEMNIK ZBIORCZY:

Posiada pojemnik zbiorczy, który pomieści w sobie odpady, kurz i śmieci po każdej z sesji

NIE PRZEGAP TEJ OGRANICZONEJ CZASOWO OFERTY

Zamów już teraz ROBOT PRO – Nienaganne sprzątanie bez wysiłku i stresu! [Mod. 2023] w wyjątkowej, obniżonej cenie.

0 Zł

zamiast 0 Zł

41.739 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Średnia ocena 4,93 / 5
4.93/5
5
4
3
2
1
Małgorzata r.
5/5

Uwielbiam tego małego robota-odkurzacza. Świetnie wykonuje swoje zadanie. Ponadto jest bardzo cichy! To było dla mnie równie ważne jak dokładne czyszczenie. Mój pies nienawidzi hałasu tradycyjnego odkurzacza, ciągle szczeka i próbuje go zaatakować. Tego robota odkurzającego w ogóle nie zauważa. Jeśli szukasz robota odkurzającego, który dobrze działa i nie kosztuje tyle, co modele znanych marek, to warto rozważyć ten.

Andrzej r.
5/5

Długo szukałem robota sprzątającego i bardzo się cieszę, że trafiłem na ten. Oferuje doskonałą jakość i design w bardzo przystępnej cenie. Robi wszystkie podstawowe rzeczy, bez zbędnych, dodatkowych funkcji, których i tak się nie używa. Konfiguracja zajęła mi mniej niż 5 minut. Jeśli szukasz robota odkurzającego, który nie jest pełny niepotrzebnych funkcji i jest w rozsądnej cenie, to jest właściwy wybór. Teraz utrzymanie domu w czystości jest o wiele łatwiejsze! Mamy kota, a robot i tak świetnie sobie radzi ze zbieraniem rozrzuconych śmieci w domu. Gorąco polecam ten sprzęt!

Joanna J.
5/5

Jeśli szukasz taniego, ale raczej funkcjonalnego robota-odkurzacza, który nie kosztuje fortunę i nie jest zbyt wymagający, to ten model prawdopodobnie oferuje najlepszy stosunek ceny do jakości.

NIE PRZEGAP TEJ WYJĄTKOWEJ OFERTY!

Zamów już teraz ROBOT PRO – Nienaganne sprzątanie bez wysiłku i stresu! [Mod. 2023] w wyjątkowo obniżonej cenie tylko 0 Zł (zamiast 0 Zł).